NAR-RAC Filo, Operasyonel kiralama hizmeti veren firmalar için, teklif aşamasından, otonun alımına, kiralanmasına ve satışına kadar uzanan tüm evrelerde web tabanlı ve gerçek zamanlı izleme ve yönetme olanağı sağlar. Gelir ve giderlerin izlenmesi, geleceğe yönelik projeksiyonlar, web servisleriyle entegrasyon olanağı sağlayan ideal bir sistemdir.

NAR-RAC Filo ürünlerimiz, Operasyonel Kiralama firmalarına, kapsamlı bir çözüm sunmak amacıyla tasarlanmış, yüksek oto sayısını destekleyecek şekilde genişleyebilen esnek bir alt yapıya sahiptir. Oto sayısının limiti yoktur. İstenildiği kadar oto sayısını destekler. Aynı esneklik, firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak sistemde kendilerine uygun özellikleri kullanmaları şeklinde de sağlanmaktadır. Standart bir operasyonel kiralama platformu hizmetlerine ek olarak, sektördeki gerçek oyuncuların istekleri üzerine bu iş için özel olarak geliştirilmiştir. Güvenliği ve performansı kanıtlanmış, sağlam ve ölçeklenebilir bir platformdur.

NAR-RAC, liderlik fonksiyonunun bir sonucu olarak, bir know-how aktarımı halinde sektördeki tüm kuruluşlara sunulur. Online / Real Time sistem üzerinde bilginin son durumuna sahip olan kuruluş, merkez ve şubelerinde müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlar. NAR-RAC günlük oto kiralama ürünlerimiz, araç sayısı 100’ün üzerinde olan firmalar için bütünsel bir çözümdür. Rezervasyon, sözleşme, oto raporları, bakım-onarım, kasa modüllerinden oluşur. Sistem, online ve gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Müşteriye hizmet aşamasında hız ve verimlilik artışına olanak tanır. Hizmet kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini yükseltir.

Operasyonel Kiralama Sektörüne Yönelik Paketlerimiz

NAR-RAC Modüller Gold Platin Platin Plus
Filo Anlaşmaları
Otolar
Sigortalar
Oto Takip
MTV  
OGS / HGS  
Krediler  
Teklif Hazırlama    
Fatura
Serbest Fatura
Kaza  
Cezalar  
Gelen Bakım Faturaları
İş Emirleri    
Stok    
Yönetim Raporları  
Uyarı Raporları
Adres
Kur
Zamanlanmış Raporlar  

Demo İstek Formu